Про нас

Інтернет магазин Резанок - це подарунки і сувеніри для дітей і дорослих. Дітлахи обожнюють дерев'яні 3Д моделі і 3Д пазли, які об'єднали воєдино властивості конструктора і просто улюбленої забави.

Пізнавати світ так пречудесно! Особливо захоплююче робити це через гру. Навчити дитину думати, вишукувати правильні рішення дуже легко. Слід лише купити дерев'яні 3D моделі і 3D пазли. Це чудова можливість для дитини відчути справжнього майстра в собі. Заготовки не так просто зібрати в привабливу іграшку, зате перемога, що дісталася насилу, приємна подвійно!

Моделі виготовляються спеціально для діток, тому абсолютно екологічні. Ціна на дерев'яні 3D моделі і 3D пазли настільки мінімальна, що багато покупців замовляють разом кілька і складують на полиці, щоб у зручний момент ощасливити улюблене чадо приємним сюрпризом.

Власноруч зібрана дерев'яна модель автомобіля або динозавра прикрасить поличку в дитячій. Можна приступити до колекціонування на заздрість друзям, а наш магазин буде регулярно "підкидати" щось новеньке.

Асортимент пазлів і об'ємних збірних моделей стабільно поповнюється і буде заняття для всієї сім'ї.

Ваша дитина - любитель майструвати? Їй ні хвилини не сидиться на місці? За годину вона здатний поставити сотні питань? Якщо ваше чадо - справжній дослідник навколишнього світу, подаруйте йому дерев'яні 3Д пазли - така покупка приведе його в повний захват. Різноманітні іграшки та головоломки з дерева виготовляються вже сотні років, і до цих пір не втрачають своєї актуальності. Сьогодні, коли людину з перших днів життя оточує електроніка і штучні матеріали, мами намагаються купувати для своїх дітей все найякісніше і натуральне.

Користь і можливості збірних дерев'яних 3D моделей.

Головне завдання сучасної іграшки - не тільки розважати, а й розвивати. Дерев'яні 3D моделі підходять для використання навіть найменшими дітьми під наглядом дорослих. 

 3D пазли збираються, без будь яких зусиль, потрібно видавити з пластин деталі та зібрати згідно інструкції, деталі продумані і підігнані з ідеальною точністю, виготовлені з високоякісної фанери. Збірка пазлів - це не тільки захоплююче заняття для дітей і дорослих, а й розвиваюча і повчальна гра, яка розширює кругозір, сприяє розвитку логічного і просторового мислення, уяви та дрібної моторики.

Об'ємні 3D пазли поділяються на безліч тематичних серій. Це техніка, комахи, динозаври.

3D головоломки є різновидом звичної для багатьох мозаїки або пазлів, тільки не плоскі, а об'ємні. Зібрати такий пазл непросто, але в процесі, дитина розвине просторове мислення, дрібну моторику. Діти можуть дізнатися структуру динозаврів, комах, тварин і т.д. від складання 3D дерев'яних головоломок. Збірка головоломки може допомогти дітям поліпшити координацію рук і очей, розвинути візуалізацію і творчість. Всі вироби виконані з великою увагою до деталей і є точною копією прототипів.

3D дерев'яні головоломки, сучасний творчий подарунок для вашої дитини, друга, колеги в будь-який час будь-якого випадку.