Виріб на замовлення

Ми раді запропонувати Вам послуги виготовлення унікальних сувенірних і декоративних виробів з фанери на замовлення. Ювелірна точність нашого промислового лазера здатна вигравіювати візерунок або зображення будь-якої складності. Ми готові вам запропонувати:

  • – розумну ціну;
  • – привабливий дизайн;
  • – високоякісні матеріали;
  • – оперативне і професійне виготовлення;
  • – монтаж.

Кожен з наc хоче жити в затишному будинку, що має індивідуальність, яка відображає характер і смаки господарів. Особливу індивідуальність надають інтер'єру виготовлені з фанери монограми з ініціалами, датами і будь-якими написами, виконаними креативним шрифтом. Ці вироби чудово підійдуть для декору молодіжного житла або дитячої кімнати. Часто саме такі ось дрібниці і роблять інтер'єр по-справжньому домашнім, створюючи неймовірно теплу і затишну атмосферу. У такому інтер'єрі і самим господарям, і їх гостям захочеться залишатися якомога довше. Стіни наших будинків - це чисті полотна, що чекають своїх картин. Прикраси будинку можуть бути таким різноманітним, наскільки безмежна фантазія його господарів. Ми допоможемо її реалізувати!

Будь особливим, замов свій
Унікальний виріб прямо зараз!

Мода на екологічно чисті матеріали існувала завжди. Однак в рейтингу затребуваності самих матеріалів відбулися деякі зміни. Так, наприклад, замість натурального дерева дизайнери все частіше стали використовувати звичайну фанеру. Сьогодні з фанери створюють меблі, оздоблення, сантехніку і навіть фасади будівель. Звичайний доступний матеріал, до якого раніше ставилися поблажливо, несподівано виявився на піку популярності.

Ще зовсім недавно цей матеріал вважався безликим, непривабливим і занадто дешевим на вигляд. При виготовленні меблів фанеру часто маскували дерев'яним шпоном. Тільки останнім часом дизайнери нарешті звернули увагу на витончений ненав'язливий малюнок, властивий її поверхні. І сьогодні, поряд з оголеними цегляними стінами і нічим не покритими бетонними підлогами, в моді - оздоблення та меблі з натуральної фанери, без обробки і прикрас.

Приклад товарів під замовлення