Доставка і оплата

Можливі варіанти оплати:

Наложний платіж. Наш інтернет-магазин надає можливість оплатити товар після отримання у відділеннях перевізних компаній. При оформленні замовлення, пам'ятайте, що до загальної суми необхідно додати і вартість доставки, яку можна уточнити на сайті перевізника;

Банківський переказ. Здійснюється шляхом переказу грошей на картку банку;

Оплата за безготівковим розрахунком фізичними особами (за Рахунком). Оплата з вашого р/р на наш р/р. Рахунок для оплати буде відправлений після замовлення. Ваше замовлення буде відправлене тільки після отриманню коштів на наш розрахунковий рахунок;

Оплата за безготівковим розрахунком юридичними особами. Ваше замовлення Ви можете оплатити в будь якому відділенні банку. Реквізити для оплати вам будуть відправлені електронною поштою. Сума платежу повинна відповідати вартості Вашого замовлення + комісія банку.

Після оплати просимо Вас повідомити нас телефоном або електронною поштою про здійснення оплати, вказавши своє ім’я та номер замовлення. Це може прискорити оброблення Вашого замовлення. При оплаті з іншого банку може бути затримка у поступленні коштів на наш рахунок до 3-ьох днів.

Ви можете здійснювати оплату товару як готівкою, так і безготівковим рахунком. Є можливість оплати на картку ПриватБанку чи післяплатою (по отриманню). Також ви можете перевести кошти зі свого р/р на наш р/р.

Уточнити інформацію на рахунок оплати, Ви можете за контактними телефонами нашого інтернет магазину. Обирайте зручний для Вас спосіб оплати та радуйте своїх діточок, рідних та близьких нашими унікальними дерев’яними виробами.

Можливі варіанти доставки.

►Самовивіз;

►Замовивши доставку транспортною компанією «Нова пошта», «Делівері», «Ін Тайм» вказавши місто та номер відділення куди потрібно відправити товар або ж власну адресу;

►Укрпоштою.

Як тільки Ваше замовлення буде готовим, ми відправимо його службою доставки, яку Ви вказали у замовленні.

Зверніть увагу, номер транспортної декларації відправляється на електронну пошту або моб. номер після того, коли вантаж зареєстрований курєрською службою.

Дякуємо, що обрали саме наш магазин. Товар, який Ви замовили буде відправленний Вам на протязі 3-ьох робочих днів (товар під власне замовлення 5-10 днів).

Вартість доставки : Вартість доставки по Україні залежить від розцінок вибраної курєрської служби. Доставка товару страхується курєрською службою.